Make "Row Selected" to work differently or not show at all

Mahesh
New Member
  • For rows on the this table, when the '>" is selected I would like to go to a list of rows related this table’s row i.e. related record view.

• In other case, I would like to suppress “>” altogether

Possible?

2X_d_d77bc5e4f0604281984e16290133608052273fbc.png

Solved Solved
0 3 415
  • UX
1 ACCEPTED SOLUTION

@Mahesh
You can set a LINKTOVIEW action for your table with an IFS statement and assign this Action to Row Selected property of the table:

IFS(
COUNT([Related Records])>0,
LINKTOVIEW("ChildTableName_inline")
)

View solution in original post

3 REPLIES 3

@Mahesh
You can set a LINKTOVIEW action for your table with an IFS statement and assign this Action to Row Selected property of the table:

IFS(
COUNT([Related Records])>0,
LINKTOVIEW("ChildTableName_inline")
)

merhaba Levent bey

Aşamadığım bir sorun var. Yardımlarınızı rica ediyorum.

x adında bir uygulamam var. Bu uygulama e tablo (google) destekli. 2 milyon hücreyi doldurduğu için sorun yaşıyorum. Çözüm olarak şunu düşündüm.

Bu tablo randevu oluşturma üzerine yani kişiler arandıktan sonra randevu oluşturuluyor. Bazıları cevapsız bazıları geri dönüş yapacak olarak işaretleniyor.

Örnek veriyorum

Bir kişi aranıp randevu alındı ise o kişinin bilgilerini y uygulamasına kopyalanmasını, mümkün ise x uygulamasından silinmesini istiyorum. Bu sayede bilgileri 2 e tabloya bölerek daha fazla yer kazanmış olacağım. Nasıl yapabilirim.

Şimdiden teşekkür eder; İyi çalışmalar dilerim

Levent Kulacoglu via AppSheet Creator Community appsheet@discoursemail.com, 26 Nis 2019 Cum, 08:19 tarihinde şunu yazdı:

@Melodram_Ajans
Mümkün tabii ancak bunu Pro lisans ve AppSheet API kullanarak yapabilirsiniz.

Top Labels in this Space